ביטוח בריאות חול| ביטוח בריאות לחול |ביטוח נסיעות לחו

3 דברים שאסור לשכוח לפני טיסה לחו"ל

החופש הגדול בעיצומו, ומיד אחריו מגיעה עונת החגים, וזה הזמן בו רוב הישראלים אורזים כמה בגדים, ויוצאים לחופשות מפנקות ברחבי העולם.

החופש הגדול בעיצומו, ומיד אחריו מגיעה עונת החגים, וזה הזמן בו רוב הישראלים אורזים כמה בגדים, ויוצאים לחופשות מפנקות ברחבי העולם. גם אתם כמו רבים אחרים, בוודאי מתכננים נסיעה לחופשה משפחתית בחו"ל. לפני שאתם עולים על המטוס, בדקו שלא שכחתם את אחד משלושת הדברים הבאים.

ביטוח נסיעות לחו"ל

כשאנו מתכננים חופשה, אנו חושבים על כל הדברים הטובים והנעימים שיקרו לנו, ועל החוויות הנהדרות שנצבור. רובנו לא נותנים דעתנו על תקלות ואסונות שעלולים להעיב על החופשה, וטוב שכך. יחד עם זאת, חשוב מאוד לא לצאת לחו"ל מבלי שדאגתם לביטוח נסיעות חו"ל הנקרא גם ביטוח בריאות חו"ל שיגן עליכם הן מפני נזקים כספיים או נזק לרכוש, והן מפני נזקים פיזיים, ויבטיח לכם טיפול רפואי הולם, ופיצוי כספי במידת הצורך. אם אתם מתכננים חופשת ספורט, או נופש אקסטרים, הצורך בביטוח נסיעות מתאים הוא גדול שבעתיים. כדי שתוכלו לצאת לחופשה בראש שקט, ולהיות פנויים ליהנות ולצבור חוויות, בטחו את עצמכם מראש, בהתאם לתנאי הטיול שלכם ולמדינת היעד בה תבקרו.

חבילת שיחות לחו"ל

התקשורת של ימינו מאפשרת לכם להיות בקשר עם כל אחד מכל מקום, ולגלוש ברשת האינטרנט באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלכם. יחד עם זאת, אם לא דאגתם לרכוש מראש חבילת גלישה בחו"ל, אתם עלולים לקבל חשבון עתק מחברת הסלולר שלכם עם שובכם לארץ. אמנם ברוב המקומות ניתן להתחבר לרשת האינטרנט האלחוטי, אך במקומות מסוימים הדבר יעלה לכם לא מעט כסף, ועדיין, גלישה לא מתוכננת יכולה להפתיע אתכם בעלויות גבוהות ובלתי צפויות. בכדי שלא לגלות בדיעבד שהשיחות והגלישה עלו לכם הרבה יותר ממה שיכולתם לדמיין, רכשו מראש חבילת גלישה בחו"ל מתאימה, שתשרת אתכם בזמן החופשה.

דרכונים ואשרות

בדקו מראש שהדרכון של כולם בתוקף עבור כל משך השהות בחול, ואם יש צורך להאריך את תוקף הדרכון עשו זאת מבעוד מועד. אמנם יש אפשרות להאריך תוקף דרכון במקום, אך עדיף לוותר על הלחץ והמתח ימים ספורים לפני הנסיעה. כמו כן, אם במדינת היעד שלכם דרושה לישראלים אשרת כניסה, יש לדאוג להסדיר זאת מראש, אל תחכו לרגע האחרון, חבל שבגלל שטות בירוקרטית תתבטל החופשה המשפחתית שלכם.

חופשה נעימה

רכשתם כרטיסים, ארזתם מזוודות, לא שכחתם ביטוח, חבילת גלישה , דרכונים ואשרות? אתם מוכנים לצאת לדרך. ביטוח נסיעות לחו"ל שרכשתם מבטיח לכם שמה שלא יקרה, יהיה מי שידאג להחזיר אתכם הביתה בשלום, לפצות אתכם על אבדן , תקלות או גניבה, ולכסות הוצאות בריאותיות, או הוצאות בלתי צפויות אחרות. בנוסף, חבילת הגלישה בחו"ל תאפשר לכם להמשיך לשמור על קשר עם עבודה וחברים בארץ, מבלי שייפער בור עמוק בחשבון הבנק  שלכם. אז צאו לשלום ושובו בשלום, והכי חשוב – לא לשכוח ליהנות ולשמוח.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן