ביטוח דירה

דגשים בבחירת ביטוח דירה

על מנת לשמור על הדירה שלכם שמהווה תעודת ביטוח כלכלית עבורכם ועבור הילדים שלכם מפני הסיכונים הרבים שאליהם היא חשופה חשוב שלא רק שתבטחו את הנכס שלכם ואת תכולתו.

דגשים לבחירת ביטוח דירה
על מנת לשמור על הדירה שלכם שמהווה תעודת ביטוח כלכלית עבורכם ועבור הילדים שלכם מפני הסיכונים הרבים שאליהם היא חשופה חשוב שלא רק שתבטחו את הנכס שלכם ואת תכולתו, אלא שתבחרו את פוליסת הביטוח האידאלית עבורכם ובדיוק בשביל זה אספנו עבורכם את הדגשים החשובים ביותר לבחירת ביטוח דירה.

רגע, אבל אילו סיכונים עומדים בפני הנכס ותכולתו?
ביטוח דירה איננה פוליסת הביטוח המבוקשת ביותר בישראל ואם לומר את האמת אנחנו ממש מתקשים להבין מדוע על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בנכס היקר ביותר שיכול להימצא בבעלותכם. דירה, חדישה וחזקה ככל שתהיה חשופה בדרך קבע למגוון סיכונים כמו נזקי טבע (סערות,ורעידות אדמה למשל)שריפות , פעולות זדוניות כמו פריצות וגניבות ואף תאונות.

ממה מורכבת פוליסת ביטוח דירה?
מרבית ביטוחי הדירה הבסיסיים נחלקים לשלושה, ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח צד ג' כאשר כמובן שניתן לשלב בין השלושה. ביטוחים אלו יבטיחו לכם כיסוי ביטוחי על כל מקרה של נזק שנגרם למבנה הנכס, הציוד יקר הערך שבתוכו ואף על כל מקרה של נזק שנגרם לאדם במהלך שהותו בבית. לאלו תוכלו להוסיף גם מגוון הרחבות כמו ביטוח פרטני של חפץ יקר ערך ועוד שאודותיהן תוכלו לשמוע אצל נציגי השירות שלנו.

הדגשים שלנו לבחירת פוליסת ביטוח אידאלית
הניסיון המקצועי הרב שצברנו לאורך השנים בתחום הביטוח בכלל ובתחום ביטוחי הדירה בפרט מאפשר לנו להציג לכם את הדגשים של דריזין ביטוחים לבחירת פוליסת הדירה האידאלית:

  • התאימו את הפוליסה לצרכים שלכם – הקפידו להוסיף רק את ההרחבות שמתאימות לכם, יש לכם בדירה פריט יקר ערך? מעולה, הקפידו לבטח אותו, אך אל תשלמו על הרחבות מיותרות שאין לכם צורך בהן.
  • הקפידו על הערכה מדויקת של עלות התכולה בבית – בצעו הערכה מדויקת ככל האפשר של כלל תכולת הבית, כך שתימנעו מביטוח חסר" שבו ביטחתם את הרכוש יקר הערך שלכם בסכום נמוך משוויו האמיתי.
  • בדקו את מדד שירות חברות הביטוח – משרד האוצר מקפיד לפרסם מדד אובייקטיבי שיעניק לכם אינדיקציה על טיב השירות של החברות השונות. אל תזלזלו בסעיף זה, הביטוח שלכם עולה כסף רב ומגיע לכם ליהנות מהשירות הטוב ביותר.

 
מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל מידע אודות תוכניות ביטוח הדירה שלנו והצעה לביטוח דירה – דריזין ביטוחים 03-6772277
 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן