יבוא יצוא בינלאומי

שינוע מטענים

שינוע מטענים הינו אחד מהשירותים המוצעים לכם על ידי חברות העוסקות ומתמחות בהליכי שילוח בינלאומי.

שירות זה מיועד למטרות שינוע של מטענים מנקודת יעד מסוימת לנקודת יעד אחרת, כאשר המונח מטענים מתייחס לכל סוגי הסחורות והציוד הנדרשים למטרות שינוע ממקום מסוים למקום אחר. ברוב המקרים, הליכי שינוע מטענים מתקיימים למטרות העברתן של סחורות בדרכי סחר בינלאומיים ו/או לצרכי שחרור סחורות ממסופי הסחורות בשדות התעופה ונמלי הים.

חברות שינוע מטענים

חברות מובילות בתחום שינוע מטענים, מספקות שירות המיועד גם לצרכי הובלת ושינוע של סחורות וציוד בהיקף קטן יחסית וגם לצרכי שינוע מטענים, לרבות, מטענים חורגים המחייבים אותן בהחזקת רישיונות עסק מיוחדים בהתאם לחוק. חברות אלו מחזיקות ברשותן צי משאיות לצד כלים ממונעים הנדרשים לצרכי פירוק והעמסה כגון: מנופים, מלגזות וכדומה.

שינוע מטענים במסגרת שירותי שילוח בינלאומי

חברות שילוח בינלאומי העוסקות ומתמחות בהליכי שילוח של סחורות, ציוד וחפצים ממדינה למדינה, מאפשרות לכם ליהנות משירותי שינוע מטענים כחלק בלתי נפרד מהליכי תכנון מסלול השילוח.

ברוב המקרים, חברות השילוח נעזרות ומסתייעות בשירותיהן של חברות מובילות לשינוע מטענים, כאשר כל מרכיבי השינוע מהווים חלק בלתי נפרד מהליכי השילוח המוצעים לכם.

שינוע מטענים חורגים

תקנות החוק במדינת ישראל מחייבות התייחסות נקודתית לשינוע מטענים חורגים, כאשר מעבר להליכי הפיקוח המוצעים לכם על ידי חברת השילוח הבינלאומי ו/או חברת השינוע, הליך השינוע של מטענים חורגים חייב להתקיים בתיאום עם משטרת התנועה ובהתאם לדרישות המחייבות בחוק, לרבות, ליווי של רכב מלווה, קיום הליך השינוע בשעות הלילה (על מנת לא להכביד על התנועה) ודרישות נוספות הנקבעות בהתאם לסוג, אופי וגודל המטען הנדרש לשינוע.

שינוע מטענים גם לסקטור הפרטי

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פרטיים נדרשים להעברתן ו/או קבלתן של סחורות וציוד, וזאת במסגרת הליכי רילוקיישן ו/או במסגרת הליכי יבוא אישי במסגרתם הם מייבאים חומרי גלם למטרות בנייה, שיפוץ ועיצוב בתים. כפועל יוצא מכך, חברות השילוח הבינלאומי מאפשרות גם לסקטור הפרטי ליהנות משירותי שינוע מטענים במסגרת הליכי השילוח המוצעים על ידן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן