בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים.

כגון: התאמה רספונסיבית של האתר לכל אמצעי הגלישה הקיימים, עיצוב ייחודי של האתר, מערכת דינמית לניהול תוכן האתר ויתרונות נוספים הקשורים לאבטחת המידע באתר וליכולות קידום האתר במנועי החיפוש.

מהו אתר וורדפרס?

בניית אתר וורדפרס הוא למעשה אתר אינטרנט אשר נבנה ועוצב באמצעות מערכת ה-WORDPRESS שהיא מערכת קוד פתוח המשמשת לצרכי יצירתם של דפי אינטרנט. כיום, באמצעות מערכת הוורדפרס ניתן לבנות את כל סוגי האתרים האפשריים, החל מאתרי תדמית לעסקים ובעלי מקצועות חופשיים, דרך אתרי סחר מקוון ועד אתרי פורטל ואתרי אינטרנט מרובי דפים, כאשר הליך הפיתוח, העיצוב והבנייה של האתר מבוסס כולו על תבניות ותוספי WORDPRESS באמצעותם ניתן לבנות אתרים בהתאמה אישית מלאה לצרכי מזמין השירות.

מה חשוב לדעת על תבניות ותוספי וורדפרס?

כמערכת קוד פתוח המשמשת ליצירתם של דפי אינטרנט ואתרים, ה-WORDPRESS היא למעשה מערכת המחדשת את עצמה בכל רגע נתון באמצעות פיתוחי תבניות ותוספים על ידי קהילת מפתחים בינלאומית.

תבניות ותוספי וורדפרס הם למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי תבניות העיצוב והפיצ'רים (תוספים) אותם ניתן להטמיע באתר אותו בונים באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, כאשר כל תוסף וורדפרס יכול לשמש אתכם למטרה אחרת כגון: תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי הטמעה של גלריית תמונות וסרטוני וידאו באתר, תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי התאמה רספונסיבית של האתר, תוספי וורדפרס המיועדים למטרות אבטחת המידע באתר ועוד מאות תוספים שכל אחד מהם מותאם לצרכי הגלישה באתר.

בכל הנוגע לתבניות העיצוב לבניית אתרים ב-וורדפרס, חשוב לדעת שעומדות לרשותכם תבניות עיצוב מובנות לצד תבניות עיצוב אותן ניתן לעצב וליצור בהתאמה אישית מלאה לצרכי האתר, וזאת בהתאם להליך מקצועי מקדים הידוע בשם הליך אפיון אתרים שמטרתו בין היתר להגדיר את סוג ואופי האתר, קהלי היעד הרלוונטיים לגביו וכדומה.

כפי שציינו לעיל, כיום, ניתן לעצב ולבנות את כל סוגי האתרים באמצעות מערכת ה-WORDPRESS, כאשר הליכי הפיתוח, העיצוב והבנייה של האתר מיושמים על ידי אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בבניית אתרי וורדפרס.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן