מה זה ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטארי כולל בתוכו כמה תחומי ביטוח, הקשורים בעיקר לנזקים לרכוש, מדובר בביטוחים שכל אחד נדרש אליהם, חלקם, כמו ביטוח רכב הם ביטוחי חובה. 

מה זה בדיוק ביטוח אלמנטארי, מי יכול להנפיק לכם פוליסות ביטוח אלמנטארי, ומדוע כדאי לכם לרכוש את הביטוח האלמנטארי שלכם בדריזין ביטוחים, הישארו עימנו ותגלו את התשובות.

מה זה ביטוח אלמנטארי

ביטוח אלמנטארי כולל ביטוחים שונים הנוגעים בעיקר לרכוש. תחומי הביטוח האלמנטארי הם:

  • ביטוח רכבביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
  • ביטוח דירה – ביטוח מפני נזקי שיטפון, שריפה, רעידת אדמה, פריצה, וכיוצא בזה.
  • ביטוח ימי ואווירי – ביטוח כלי שייט וטייס, וכן ביטוח סחורה המובלת בים או באוויר.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל (ביטוח בריאות לחו"ל) – מכסה הוצאות רפואיות, גניבות, ונזקים לרכוש המטייל בחו"ל.
  • ביטוח אשראי – מגן על ספקים מפני מקרים בהם לקוחות פושטים רגל, או אינם יכולים לשלם עבור סחורה שסופקה להם מסיבות שונות.

מי יכול למכור ביטוח אלמנטארי

את הביטוח האלמנטארי יכול למכור לכם סוכן ביטוח שקיבל רישיון לעסוק בביטוח אלמנטארי מטעם אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, לאחר שסיים תקופת התמחות נדרשת, ועמד בבחינות ההסמכה. כאשר אתם נפגשים עם סוכן הביטוח שלכם, תוכלו לבקש לראות את תעודת ההסמכה שלו, אשר בדרך כלל תהיה מוצגת לעיני כל על אחד מקירות המשרד.

היכן כדאי לרכוש את הביטוח האלמנטארי

ניתן לרכוש ביטוח אלמנטארי מחברות ביטוח ישיר, ממשווק של אחת מחברות הביטוח הגדולות, מסוכן עצמאי, או מסוכנות ביטוח העובדת עם רוב חברות הביטוח. חברות הביטוח הישיר מתיימרות לשווק ביטוחים זולים יותר, כיוון שהן חוסכות את עמלות התיווך של הסוכנים, אולם הקוץ שבאליה הוא שאין נציג מסוים שמטפל בעניינכם, וכן שאין מגוון של אפשרויות, אלא הצעה אחת של החברה עצמה.

גם כשאתם רוכשים ביטוח אלמנטארי מסוכן או משווק של חברת ביטוח גדולה, אתם מוגבלים להצעות של אותה חברה, ונמנעת מכם האפשרות לערוך סקר שוק והשוואת מחירים. לעומת זאת, כאשר אתם רוכשים ביטוח אלמנטארי מסוכנות ביטוח העובדת עם חברות ביטוח שונות, סוכן הביטוח המטפל בכם יתאים עבורכם את הפוליסה שתענה על צורכיכם בדרך הטובה ביותר, ויביא בפניכם מספר הצעות, מהן תבחרו את המתאימה לכם ביותר.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח אלמנטארי בדריזין ביטוחים

בדריזין ביטוחים שואפים להתאים לכל מבוטח את הפוליסה הטובה ביותר עבורו מתוך מגוון הצעות מחברות ביטוח שונות. בנוסף לכך, בדריזין ביטוחים מאמינים כי השירות של סוכן הביטוח אינו מסתיים עם חתימת הפוליסה, ואנו זמינים למתן ייעוץ וטיפול בזמן אמת, ומקפידים על ייצוג הלקוח והאינטרסים שלו מול חברות הביטוח בדרך הטובה ביותר בין אם מדובר בביטוחים אלמנטריים, ביטוחי עסקים, ביטוחי קבלנים או ביטוחים אחרים. בדריזין ביטוחים תמצאו יועץ ביטוח אלמנטארי, וסוכן ביטוח שיטפל בכם לאורך כל הדרך, ויעמוד לצידכם ברגעים הקשים של מאבק בחברות הביטוח, בכדי לוודא שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם. לרכישת פוליסת ביטוח אלמנטארי מותאמת אישית פנו עוד היום לנציג דריזין ביטוחים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן